XV Bal Charytatywny, 19.11.2022r.

19 listopada w restauracji Rajski Ogród w Skrzyszowie odbył się XV bal charytatywny zorganizowany przez dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Andrzeja Ziajora. Tym razem na wspólnej andrzejkowej zabawie bawili się Ci którzy swoją obecnością i wkładem finansowym wspierają rozwój młodzieży tańczącej w Zespole Anturja. Każda z tych osób tańczących w zespole ma małe marzenia, które chciałaby spełniać, a poprzez ten bal i zebrane środki możemy im w tym po prostu pomóc. Przywołując słowa M. Konopnickiej „Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem”, warto pamiętać, że prawdziwa dobroć, to dawanie siebie. Każdego dnia, od nowa, bez zapłaty, bez faktury, bez procentu, po prostu z serca, za darmo. Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat. Dochód z balu przeznaczony jest dla zespołu m.in. na wypoczynek letni i doposażenie, dlatego bal rozpoczęły właśnie nasze mażoretki, które zaprezentowały wszystkie swoje umiejętności w różnych układach tanecznych przygotowane przez instruktorkę Katarzynę Kosińską.