Wycieczka najmłodszej grupy zespołu ANTURJA, Rzeszów, 09.07.2019r.

W dniu 9 lipca przedszkolaki z zespołu Anturja wyjechały na wycieczkę do Fabryki Czekolady w Rzeszowie, gdzie miały możliwość wzięcia udziału w ciekawych „czekoladowych” warsztatach (co widać na zdjęciach), a następnie po posiłku w relaksujących zabawach w strefie zabawowej. Dziewczęta świetnie się bawiły zarówno podczas warsztatów, jak też w części rekreacyjnej. Czas pobytu szybko minął, ale w programie wycieczki były jeszcze inne atrakcje. Z Fabryki Czekolady dziewczynki udały się pod rzeszowską fontannę multimedialną, przy której mogły podziwiać efekty wodne, a równocześnie bawić się przy muzyce. Wycieczka zakończyła się spacerem na rzeszowski Rynek, po którym dziewczęta pełne wrażeń i z pamiątkowymi tabliczkami czekolady oraz dyplomami wróciły do swoich rodziców, którzy czekali na nie przy szkole. Dziękujemy za opiekę nad przedszkolakami paniom: Katarzynie Rymut, Marioli Rymut, Kindze Bieś, Dominice Fryz i Iwonie Dąbrowskiej.